دادگاه شهرشول آباد افتتاح شد


به گزارش  فردای لرستان به نقل از خبر گزاری مهر ، دادگاه بخش زز و ماهرو، شهرستان الیگودرز در استان لرستان، با حضور رئیس کل دادگستری لرستان، معاون فرهنگی دادگستری لرستان و جمعی از مسئولان دادگستری شهرستان الیگودرز  در مرکز این بخش در شهر شول آباد افتتاح شد.

جعفر بدری رئیس کل دادگستری لرستان در این رابطه گفت: احداث دادگاه بخش در این منطقه دور افتاده یک تا دو سال طول کشید و یک مقدار هم در افتتاح آن تاخیر شد، به دلیل اینکه قاضی و کارمند معرفی شود.

وی با بیان اینکه «زز و ماهرو» منطقه دورافتاده ای بود و کسی حاضر نمی شد در این منطقه که با شهر فاصله زیادی دارد خدمت کند، آقای «قدم پور» لطف کردند و قبول کردند سرپرستی دادگاه را به عهده بگیرند، تصریح کرد: از پیگیری خوب رئیس دادگستری الیگودرز و تلاش خوب نماینده الیگودرز برای افتتاح دادگاه بخش «زز و ماهرو» تشکر می کنم.

رئیس کل دادگستری لرستان با تاکید بر اینکه افتتاح دادگاه بخش به معنای این نیست که زمینه ای برای افزایش پرونده ها فراهم شود، افزود: یکی از مسئولیت های دادگاه رسیدگی به اختلافات و دعاوی است؛  مسائل دیگری نیز در دادگاه بررسی می شود که ربطی به اختلاف ندارد؛ مسائل وراثت، صدور قیم نامه، امور سرپرستی و ... نیز در دادگاه ها پیگیری می شود.

بدری خاطرنشان کرد: این هشتمین دادگاه بخش است که در استان شروع به کار می کند؛  امیدواریم برای مردم عزیز «زز و ماهرو»  منشا خیر و برکت باشد.


/ 0 نظر / 57 بازدید