سخنی با استاندار جديد لرستان

 ضمن آرزوی موفقيت برای  آقای محمدی  اميدواريم  جنابعالی هم مثل بقيه  استانداران قبلی جهت دوره کار آموزی به استان ما سفر نکرده باشید که بعد از چند سالی با تجربه کاری و سوابق مديرتی به جايگاه های بالا تر  ارتقا يابيد بلکه نيتت خير و خدمت به خلق خدا و عمران و آبادانی  استان ما باشد .

 آقای استاندار مردم لرستان بيش از هر چيز به دنبال عدالت هستند که  زمينه اشتغال جوانان در بين همه شهر ها به نحو احسن رعايت شود يعنی احداث مراکز صنعتی را فقط در چند شهر ازاستان نبينيم  مثلا يک شهر که نفوذ بيشتری در استان دارد بيشتر صنعت را در خود جای دهد و يک شهر درحد درصد کمتری  در خود جای داده باشد.

 مردم لرستان به دنبال اين هستند که پست های مديريتی در ادارات کل حداقل از هر شهری از استان چند نفری مديرکل بومی در استان باشندتا اين همه حق کشی و بی عدالتی در اين استان نبينيم.

  مردم لرستان به دنبال اين هستنند که ادارات کل استان ؛ مرکزی برای نيروهای بی تجربه نباشند بلکه ادارات و مراکز تصميم گيری در استان از پخته ترين نيروها ی بومی منطقه باشند که مشکلات مردم را به عينه بينند درک کنند و اين مردم اين همه در يچ وخم ادارات سرگردان نکنندو...

 اميدواريم با آمدن جنابعالی در خطه زرخيز لرستان بتوانيد خدمات شايسته ای به مردم خوب لرستان انجام دهيدتا نام نيک شما در خطه لرستان  برای هميشه جاودان بماند.

/ 5 نظر / 6 بازدید
حميد

در اين اشفته بازارهر کسی هم در اين ديار استاندار می شود!

قوچعلی از شميرانات

لرستان دوره کارآموزی بر گزار می کند از کليه بيکاران که حداقل مدرک باشند می توانند چند صباحی دوره کار آموزی را در لرستان بگذرانند .

ابراهيم خدائی

اميدوارم روزی دعاهای شما مستجاب شود.. اما ديگر برايم سخت است باور کنم مثلا استاندار جديدی برای لرستان بيايد که منافع اين استان و مردمش را بر خواست بالادستی هايش ترجيح ندهد.. به من برای اين نا اميدی ام حق بدهيد من از تهران نا اميدم.. از همان دوره رضاخان و ورود اولين فرماندار..

بهزاد

دوره کاراموزی همخوب است جانم .

مهران (اولين قلب آبي)

سلام... فكر نمي كنم پشيمون شده باشم از اينكه به وبلاگ شما سر زدم....... به نظرم مي تونيم دوستاي خوبي براي همديگه باشيم... خوشحال ميشم به من سربزني شايد ياد روزاي خوب قديما كه وبلاگ اولين قلب آبي پاتوق بروبچ پرشين بلاگ بود زنده بشه........ دوست دار تو.... دوست جديد مهران [چشمك]