بیانیه دکتر محسن رضایی در پی صدور قطنامه ضد ایرانی شورای امنیت:

دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی صدور قطعنامه ضد ایرانی در شورای امنیت سازمان ملل بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار تابناک و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی؛ متن بیانیه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون قطعنامه ضد ایرانی شورای امنیت سازمان ملل که با هدف فشار بیشتر به ملت ایران با وجود مخالفت برخی از اعضاء این شورا به تصویب رسید، به این شرح می باشد:

بسمه تعالی
ملت شریف ایران

امریکا یک بار دیگر تلاش کرده است که از موضع زیاده خواهی و تکبر با ملت ایران برخورد کند و تحریم جدیدی را علیه ایران در شورای امنیت به تصویب رسانده است. آیا او فکر می کند می تواند ملت ایران را از منافع ملی و آرمانهای خود عقب بزند؟

امریکا به جای آنکه در مقابل جنایات شرم آور رژیم صهیونیستی پاسخگوی جهان باشد و صادقانه در مقابل حمایت های غیر مشروع خود از این رژیم به محضر ملتهای جهان عذرخواهی کند با تحریم ایران، گناهی بر گناهان خود اضافه می کند و شاید هم آقای اوباما در مقابل منتقدین خود می خواهد نشان دهد که در برابر ایران کم نیاورده است.

اگر هم انگیزه آقای اوباما اینگونه باشد بیانگر سادگی دستگاه دیپلماسی ایشان است و یا شاید او بخواهد با این تحریم همان سیاست مذاکره با ایران را باز کند . در این صورت او باید بداند که رابطه و مذاکره با ایران نیاز به اقدامات بسیار اساسی تر از نامه نگاری و پیام فرستادن دارد. اختلافات عمیق ایران وامریکا که حداقل یک ریشه پنجاه ساله دارد با چند شکلات حل و فصل نمی شود. چه برسد به آنکه او بخواهد ملت ایران را تهدید کند.

هنوز صحنه خلع سلاح آقای یاسر عرفات در واشنگتن جلوی چشمان ماست. پانزده سال پس از آن حادثه می بینیم یک دولت و ملت قانونی در غزه بیش از یکسال در محاصره و زیر بمب و موشک باران است. حتی به کشتی های حامل کمک های بین المللی بشر دوستانه مانند غذا و دارو نیز حمله می شود. بسیاری از فلسطینی ها می گویند امریکا با خلع سلاح آقای یاسر عرفات سر ما کلاه گذاشته و به همین دلیل دوباره سلاح و سنگ به دست گرفته اند.

ملت ایران می گوید از کجا معلوم است که پشت چهره آقای اوباما فریب دیگری نهفته نیست؟

تعبیر زیبای رهبر انقلاب که فرمودند دست کش های مخملی روی دستان چدنی به سوی ما دراز شده است یک واقعیت در اذهان ملت ماست. دولتمردان امریکا بجای بر طرف کردن ابهامات ملت ایران، روز بروز بر آنها می افزایند.

شما دولتمردان امریکا در مقابل اعلام آمادگی همکاری دولت ایران، برای مبادله سوخت هسته ای، قطعنامه صادر می کنید. شما آمریکایی ها دره بین ایران و خودتان را مرتب عمیق تر و عریض تر می کنید و مطمئنا ضرر اصلی به خود شما وارد می گردد. ملت ایران در مقابل فشارها، مقاوم تر از گذشته خواهد شد و وحدت خود را فشرده تر می کند.

حال که دشمنان ما در مقابل منطق همکاری و صلح ایران رو به سوی زورگویی و فشار آورده اند:

1- همه ما یکپارچه و نمادین وحدت خود را نشان دهیم تا دنیا بداند ملت ایران درحفظ منافع ملی و نظام خود همچون کوه استوار، ایستاده است. کسانی که بخواهند در این شرایط نشان دهند که ایران دچار تفرقه و ناآرامی است کاری جز خوشحالی دشمنان ما نخواهند کرد.

2- امروز روز همکاری ، برادری و ایستادگی در مقابل دشمن واحد است. امروز روز پافشاری بر آرمانهای بلند امام راحل است.

3- اسلام ناب محمدی بر محور وحدت، ایستادگی و ولایت استوار است تا زمانی که بر این میثاق پایند باشیم هیچ گزندی بر ملت و نظام ما وارد نخواهد شد.

محسن رضایی
سرباز ملت ایران و رهبری

/ 0 نظر / 5 بازدید