نماهنگ شهدای مفقودالاثر «تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع)» ساخته شد

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: نماهنگ شهدای مفقودالاثر تیپ ۵۷ ابوالفضل(ع) به‎یادشهدای گمنام تیپ ۵۷ ابوالفضل(ع)ساخته شد.

 به گزارش فردای لرستان  به نقل از خبرگزاری (ایسنا) آقای مراد روشنی افزود: این نماهنگ باهمکاری بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بروجرد با عنوان شهدای گمنام ساخته شد.

 وی اظهار کرد: این برنامه ۲۱ آبان به درخواست تیپ ۵۷ و حضور ۷تن از خانواده‎های شهدای مفقودالجسد شهرستان بروجرد درحرم امام‌زاده ابوالحسن(ع) تنظیم شد.

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: کلیپ تهیه شده بدون کلام ضبط شده و نشان‎دهنده چگونگی انتظار کشیدن خانواده‌هایی است که اثری از پیکر مطهر شهید خود به‎دست نیاورده‎اند.

 روشنی اضافه کرد: آنها خانواده‌های شهدای مفقودالاثر شهید امیدعلی گودرزی، شهیدپرویز گودرزی، شهید حجت‎الله جماعتی و شهید غلامرضا ملاحسنی‌زاده هستند

/ 4 نظر / 6 بازدید
سهراب محمودی

الیگودرز در مسیر توسعه وپیشرفت سهراب محمودی توسعه یک فرایند است و نیز یک برنامه مدون، تا از ره‌آورد آن بشود امور زیربنای مرتبطش نظیر توسعه انسانی، درآمد سرانه ملی‌، هدف‌گذاری افق‌های نو و جدید را در آن دید و به کار برد و نیز توسعه الزاماتی دارد که هر کدام آن را بررسی کنیم متاسفانه می‌بینیم در این‌جا به شدت آسیب‌پذیر و عقب افتاده هستیم. به دست آوردن عوامل توسعه و رسیدن به آن‌ها به تنهایی نمی‌تواند توسعه‌آفرین باشد زیرا می‌بینیم که برخی کشورها با درآمد سرانه بالا توسعه نیافته‌اند‌، توسعه نیازمند دانش فنی است نه فقط ابزار فنی‌، نیک می‌بینیم برخی کشورها‌ی همسایه علی‌رغم دریافت مدرن‌ترین ماشین‌آلات در بخش‌های مختلف هنوز توسعه نیافته‌اند‌. همچنین ما نیازمند بهبود فرایندها بالاخص فرایند کیفیت هستیم‌، مثلاً در بخش صنعت کیفیت ماشین‌آلات ما روز به‌ روز نه تنها بهتر نمی‌شود بلکه بدتر هم می‌شود. نمونه‌ی آن صنعت خودرو است و علتش هم عدم پرداختن به همین مولفه است. در امور اجتماعی نیز برنامه‌ریزی جهت رشد نداریم، مثلاً در حوزه مهاجرت الیگودرز همیشه و هر ساله رشد منفی را تجربه می‌کند‌، مهاجرت یک شاخص آسیب‌شناسی است‌. چرا

علی

بسم رب شهدا والصدیقین....... شادی روح شهدا صلوات

علی

بسم رب شهدا والصدیقین....... شادی روح شهدا صلوات